پیام تبریک رئیس دانشکده بهداشت به مناسبت سالروز بزرگداشت مقام استاد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ ۱۴:۱۸ | تعداد بازدید: 87

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در پیامی فرا رسیدن هفتۀ بزرگ‌داشت مقام والای معلم و استاد را تبریک گفت. در متن پیام دکتر هادی علیزاده آمده است:

باسمه تعالی

دوازدهم اردیبهشت ماه، سالروز شهادت اندیشمند فرزانه، آیت‌الله مرتضی مطهری، فرصتی مغتنم است تا با ارج نهادن به مقام شامخ و جایگاه اندیشه این عالم فرزانه، صمیمانه‌‌ترین مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی رهنمون می‌سازند.

پرورش استعداد ها، آموزش و تربیت جوانان این مرز و بوم پرگهر مرهون تلاش و کوشش استادان و معلمانی است که عمر با برکت خود را در این راه پر افتخار صرف کرده اند.

 بی‌تردید پیکره هر جامعه در صورتی پویا و ماندگار است که روح فرهنگ در آن جریانی خلاّق داشته باشد و جای بسی افتخار و سرافرازی است که ایرانیان ازسپیده ‌دم تاریخ تمدن، با فرهیختگی، پرچمدار فرهنگ و گسترش آن در پهنه گیتی بوده‌اند.

از این رو اینجانب ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از تمامی زحمات خالصانه وکوشش های بی دریغ و مجدانه اساتید و اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، این مناسبت را حضور شما سروران گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق و موفقیت روز افزون شما عزیزان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.