حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در مرحله کشوری المپیاد علمی- تهران

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ ۰۷:۲۵ | تعداد بازدید: 100

مسئول واحد المپیاد دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بیان کرد: طبق نتایج مرحله اول چهاردهمین المپیاد علمی وزارت بهداشت، که در خرداد ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد سه نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه موفق به راهیابی به مرحله نهایی این المپیاد شدند.
مهندس فهیمه عطاریان خاطرنشان کرد: مریم یوسفیان دانشجوی ترم 8 بهداشت عمومی در حیطۀ کارآفرینی در بستر دانشگاه هزارۀ سوم، مبینا روحی دانشجوی ترم 6 فناوری اطلاعات سلامت در حیطۀ مدیریت نظام سلامت و مرضیه عارفی اصل دانشجوی ترم 5 علوم آزمایشگاهی در حیطۀ آموزش پزشکی توانستند راهی مرحلۀ کشوری شوند.
وی افزود: مرحله کشوری المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی از تاریخ ۱۹ شهریور تا ۲۳ شهریور  سال جاری در تهران در حال برگزاریست .
سرپرست تیم المپیاد تصریح کرد: در این مرحله دانشجویان برگزیده مناطق ۱۰ گانه آمایشی کشور با حضور در تهران ضمن شرکت  در آزمون های انفرادی و گروهی در برنامه های متنوعی شامل نشست هم اندیشی و پرسش و پاسخ دانشجویان منتخب با دکتر محمد بهناز، مدیر امور نخبگان و دانشجویان استعداد درخشان و رئیس کمیته فنی المپیاد علمی، شرکت در اردوهای گردشگری و بازدید از برج میلاد شرکت نمودند .
عطاریان ضمن آرزوی سلامتی و کسب موفقیت های بیشتر برای این دانشجوی ساعی، این موفقیت را به خانواده دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و به خصوص اساتید و مدرسین دلسوز  تبریک عرض نمود و اظهار داشت؛ این اولین تجربه حضور دانشجویان علوم پزشکی  تربت حیدریه در یک عرصه کشوری بود و امیداست در سال های بعد با نمایندگان بیشتری از دانشجویان نخبه به این رویداد علمی دست یابیم.